e-mail  |  intranet  |  facebook |  VUT  |  galerie MINI  |  knihovna FA  |  SOFA  |  English version
Soutěž
Událost (stalo se)
Student Arch 2017 – vyhlášení soutěže
vložil/a Šmídek Petr, MgA. Ing.arch. PhD. | 24.10.17

Do 18. listopadu 2017 můžete přihlašovat své návrhy do soutěže Student Arch 2017 s první cenou 1000,- euro a poznávacím zájezdem. Mezinárodní soutěž cílí na studenty a mladé absolventy technických a uměleckých škol. Jako předseda poroty byl vybrán pan Ing. arch. David Cais z ateliéru Orange Machine.

Popis:
Vaším úkolem je z produktů značky Admonter vytvořit jedinečné a moderní Wood Furniture. Díky širokému sortimentu výrobků z přírodního dřeva je výběr značky Admonter velmi široký. Vyrábíme podlahy, schodiště, dřevěné dveře i akustické desky. Plná kompatibilita našich produktových řad nabízí možnosti těch nejrůznějších kombinací. „Zvláštní důraz byl měl být kladen na samotný detail. A to platí nejen v designu, ale i v architektuře. Velmi se těším na projekty letošního ročníku, protože nápady mladých talentů jsou vždy plné inspirace a originality,“ říká předseda poroty pan Ing. arch. David Cais. Abyste mohli svým projektům vdechnout trochu života, dáme vám rádi k dispozici naše textury.

Podmínky účasti:
Pošlete nám vaši vizualizaci nebo 3D náhled projektu prostřednictvím emailu jako PDF nebo JPG (formát A3). Ačkoliv odborná porota hodnotí zejména kvalitu vizualizace, vámi navržený projekt by měl být zároveň i realizovatelný. Vaše práce by měly obsahovat jak popisky v německém nebo anglickém jazyce, tak vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení a telefonní číslo). Maximální velikost PDF/JPG souboru nesmí přesáhnout 25MB. Absolventi se smí soutěže zúčastnit jen za podmínky, že své studium ukončili maximálně před 2 lety.

Ocenění:
Předseda poroty pan Ing. arch. David Cais z ateliéru Orange Machine a jeho tým odborníků budou každý jednotlivý projekt posuzovat dle následujícího klíče: 30 % nápad, 30 % originalita, 20 % funkcionalita a 20 % kvalita provedení. Registrace není nutná.
Svůj projekt pošlete na: presse@admonter.de
Vyhlášení výsledků: Výsledky budou uveřejněny dne 30.11. 2017

Kompletní podklady a informce na Google Disk.


Více informací >

© Vysoké učení technické v Brně, Fakulta architektury, Poříčí 273/5, 639 00 Brno
Telefon: 541 146 600, E-mail: