Informace
Událost (stalo se)
Pozvánka pro nastupující studenty prvních ročníků
vložil/a Havlová Dita Mgr. | 26.07.16

Zveme všechny prváky na jediné dvě oficiální seznamovací VUT akce. Jedná se o Zaškolovák VUT, na který navazují VUŤákoviny. O co jde?

VUT Zaškolovák je jedinečnou příležitostí seznámit se svými spolužáky ještě před začátkem semestru. Kromě spousty důležitých informací o škole, které vám usnadní studium, se můžete těšit na našlapaný 4-denní program plný zábavy, adrenalinových atrakcí, sportů, her a párty. Tohle všechno v krásném prostředí Vranovské přehrady v nejmodernějším kempu v ČR. Všechny informace najdete na www.vut.zaskolovak.cz.

Vuťákoviny jsou hlavně informační a seznamovací akcí určenou studentům, kteří v akademickém roce 2016/17 nastupují do prvních ročníků VUT v Brně. V průběhu jednoho dne se zábavnou formou seznámíte s prostředím školy, budoucími spolužáky a studentským životem v Brně. Z důvodu individuálního přístupu je každý termín omezen na 20 účastníků, kde se studentům budou věnovat dva lektoři - studenti vyšších ročníků dané fakulty. VUŤákoviny jsou za symbolický poplatek 100 Kč. Všechny informace a přihlášku najdete na www.lli.vutbr.cz/vutakoviny.

 © Vysoké učení technické v Brně, Fakulta architektury, Poříčí 273/5, 639 00 Brno
Telefon: 541 146 600, E-mail: