ONDŘEJ ZAVADIL O MNĚ ZÁLIBY REFERENCE KONTAKT

O MNĚ

Jmenuji se Ondřej Zavadil, narodil sem se před 20ti lety v Novém Jičíně. Odmala mám rád přírodu a věnuji se tvůrčí činnosti. Volný čas při základní a střední škole jsem věnoval kroužkům a převážně základní umělecké škole, kterou jsem úspěšně absolvoval. Na střední škole přicházely nabídky různých soutěží, ty mě postupně formovaly a úspěchy posunuly dál. Obor architektury mi učaroval natolik, že výběr vysoké školy byl téměř jasný. Dnes studuji prvním rokem na fakultě architektury v Brně. Mám za sebou několikaletou praxi v projekci, mnoho úspěšných soutěží a několik zakázek i mimo Českou republiku.
Záliby přichází s věkem a časem se vytrácí, ale některé člověku zůstanou. Hrával sem závodně florbal, jezdil rekreačně downhill a mnoho dalších, ale po úraze kolene jsem se ubíral převážně klidnějším směrem. Rád rybařím, kreslím, chodím do přírody, jezdím na kole a hlavně miluji fotografii. Vášeň fotografa nadšence se u mě objevila již před 6ti lety a trvá dodnes. Čas rád trávím v kolektivu lidí, ale občas jsem rád sám a přemýšlím nebo hledám inspiraci v přírodě.
REFERENCE
Obor architektury je natolik různorodý, že není možné obsáhnout vše a to je na tom to úžasné, člověk nikdy neví, jestli to co vytvořil není teprve začátek něčeho nového. Součástí mého portfolia jsou odkazy na různé úspěchy a reference.
Zaujal jsem Vás? Neváhejte mě kontaktovat.

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.